Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

G Sınıfı – Ekskavatör Ehliyeti

08.03.2018
4 görüntülenme
G Sınıfı – Ekskavatör Ehliyeti

G Sınıfı – Ekskavatör Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Ekskavatör Ehliyet Belgesi; Ekskavatör iş makinası aracını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B "
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"F"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders Ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.

 

Eğitim Görüntüleri

Diyarbakır En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Ekskavatör Ehliyet eğitimlerimizde son model Ekskavatör araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Ekskavatör eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Ekskavatör iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Ekskavatör Operatörlüğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Ekskavatör Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Ekskavatör Operatörlük Belgesini alarak Ekskavatör İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Ekskavatör İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Ekskavatör Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Merak Edilenler
Ekskavatör Operatörü ve Ekskavatör Ehliyeti Nedir?
Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda toprak, stabilize, asfalt gibi zeminlerin, zeminin yapısına ve çeşidine uygun olarak kaya, toprak, kil, cevher vb. malzemelerin kazıma, doldurma ve yükleme/boşaltma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Ekskavatör Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Ekskavatör Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.
Ekskavatör Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur?
Ekskavatör Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.
Ekskavatör Ehliyeti Nereden Alınır?
Diyarbakır'da Yıldırım Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu Silindir Operatörlük ve G İş Makinası Ekskavatör Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Diyarbakır bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.
Ekskavatör Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler?
Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.
Ekskavatör Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim?
Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.
Ekskavatör Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır?
Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.
Ekskavatör Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman?
En yakın Ekskavatör ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Ekskavatör Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir?
Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.
Ekskavatör Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır?
18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Ekskavatör Ehliyet Fiyat / Ekskavatör Belgesi Ücretleri Ne Kadardır?
Ekskavatör Ehliyet Belgesi Fiyat ve Ekskavatör Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM