Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

G Sınıfı – Zemin Süpürme Ehliyeti

01.03.2018
3 görüntülenme
G Sınıfı – Zemin Süpürme Ehliyeti

G Sınıfı – Zemin Süpürme Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Zemin Süpürme Ehliyet Belgesi; Zemin Süpürme iş makinası aracını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B "
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"F"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders Ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.

 

Eğitim Görüntüleri

Diyarbakır En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Zemin Süpürme Ehliyet eğitimlerimizde son model Zemin Süpürme araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Zemin Süpürme eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Zemin Süpürme iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Zemin Süpürme Operatörlüğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Zemin Süpürme Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Zemin Süpürme Operatörlük Belgesini alarak Zemin Süpürme İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Zemin Süpürme İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Zemin Süpürme Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Merak Edilenler
Zemin Süpürme Operatörü ve Zemin Süpürme Ehliyeti Nedir?
Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda toprak, stabilize, asfalt gibi zeminlerin, zeminin yapısına ve çeşidine uygun olarak sıkıştırma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Zemin Süpürme Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Zemin Süpürme Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.
Zemin Süpürme Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur?
Zemin Süpürme Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.
Zemin Süpürme Ehliyeti Nereden Alınır?
Diyarbakır'da Yıldırım Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu Zemin Süpürme Operatörlük ve G İş Makinası Zemin Süpürme Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Diyarbakır bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.
Zemin Süpürme Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler?
Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.
Zemin Süpürme Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim?
Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.
Zemin Süpürme Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır?
Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.
Zemin Süpürme Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman?
En yakın Zemin Süpürme ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Zemin Süpürme Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir?
Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.
Zemin Süpürme Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır?
18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Zemin Süpürme Ehliyet Fiyat / Zemin Süpürme Belgesi Ücretleri Ne Kadardır?
Zemin Süpürme Ehliyet Belgesi Fiyat ve Zemin Süpürme Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM