Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

G Sınıfı – Beton Pompası Ehliyeti

01.03.2018
2 görüntülenme
G Sınıfı – Beton Pompası Ehliyeti

G Sınıfı – Beton Pompası Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Beton Pompası Ehliyet Belgesi; Beton Pompası iş makinası aracını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B "
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"F"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders Ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.

 

Eğitim Görüntüleri

Diyarbakır En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Beton Pompası Ehliyet eğitimlerimizde son model Beton Pompası araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Beton Pompası eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Beton Pompası iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Beton Pompası Operatörlüğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Beton Pompası  Operatörlüğü , G İş Makinası Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Beton Pompası  Operatörlük Belgesini alarak Beton Pompası İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Beton Pompası İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Beton Pompası  Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Merak Edilenler
Beton Pompası Operatörü ve Beton Pompası Ehliyeti Nedir?
Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda toprak, stabilize, asfalt gibi zeminlerin, zeminin yapısına ve çeşidine uygun olarak kaya, toprak, kil, cevher vb. malzemelerin kazıma, doldurma ve yükleme/boşaltma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Beton Pompası Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Beton Pompası Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.
Beton Pompası Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur?
Beton Pompası Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.
Beton Pompası Ehliyeti Nereden Alınır?
Diyarbakır'da Yıldırım Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu Silindir Operatörlük ve G İş Makinası Beton Pompası Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Diyarbakır bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.
Beton Pompası Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler?
Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.
Beton Pompası Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim?
Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.
Beton Pompası Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır?
Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.
Beton Pompası Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman?
En yakın Beton Pompası ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Beton Pompası Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir?
Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.
Beton Pompası Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır?
18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Beton Pompası Ehliyet Fiyat / Beton Pompası Belgesi Ücretleri Ne Kadardır?
Beton Pompası Ehliyet Belgesi Fiyat ve Beton Pompası Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM