Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Diyarbakır sürücü ve iş makinaları kursu

Diyarbakır sürücü ve iş makinaları kursu


Diyarbakır’da 
en iyi sürücü ve iş makinaları kursu olarak hizmete başladığımız süreden beri edindiğimiz tecrübeyi, deneyimi ve alanında uzman direksiyon öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerin ehliyet sınavlarında başarılı olmasını sağlamış ve sadece ehliyet sınav başarısı olarak değil trafik adabı noktasında bilinçli sürücüler yetiştirmiştir. İş makinaları ehliyeti ve operatörlük belgeleri ile bir çok kişiye hem meslek edindirmiş hemde ehliyet sahibi olmasını sağlamıştır. Bugün Sürücü Kursu sektöründe bilinen ve tanınan kurum olarak marka yapmış YILDIRIM SÜRÜCÜ KURSU aynı hizmeti siz değerli sürücü adaylarımıza ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmeti teknolojik sınıflarında ve son model araçlarıyla vermenin haklı gururunu yaşamıştır.

Yıldırım Sürücü Kursu kurulduğu günden beri Sürücü Kursu sektörünün öncü ve marka kurumlarından biri olmayı başarmış ve lider olma yolunda da elde ettiği başarı ve memnuniyetle birlikte emin adımlarla hızla ilerleyen DİYARBAKIR YILDIRIM SÜRÜCÜ KURSUMUZ tecrübelerine ek olarak yeni teknolojik gelişmeler ile birlikte tekno sınıf, e-sınav uygulama sınıfları ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla Dünya standartlarında trafik ve sürücü eğitimi vermektedir.

Kaliteye önem vermesi ve sürekli yenilenen teknolojik gelişmeleri takip eden Yıldırım Sürücü Kursu sınıflarımızda akıllı tahta ile birlikte tekno sınıflarda adaylarımız eğitim almakta, sınav öncesi E-Sınav programlarımızdan online sınav olarak kendi başarılarını sınav öncesi görmektedirler.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını DİYARBAKIR YILDIRIM SÜRÜCÜ KURSU’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Ticari çıkarları gözetmeyen, para kazanmak değil asıl sürücülüğün eğitim ile kazanıldığını düşünen bir kurumuz. Kaliteli eğitimin trafik kazalarını en aza indireceğini hedeflerken teknolojiyi eğitim ile birleştirerek daha verimli eğitimler sunmak, adaylarımızın sınav başarısını değil trafik bilincini kazanmasını sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Diyarbakır’ın En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak bilinen Diyarbakır Yıldırım Sürücü Kursu her dönemde başarı oranını yükseklerde tutarak daha bilinçli kursiyerlerin trafik toplumuna kazandırılmasını sağlar. Sadece bir ehliyet değil, hem bilinçli sürücüler yetiştirirken İş Makinaları kursumuz ile adaylarımızın mesleki kariyerlerinde de bir basamak olmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Daima kaliteli eğitim sunacağız.
  • Müşteri olarak değil, aileden sayacağız.
  • Teknolojik gelişmeleri eğitim kalitemizle birleştireceğiz.
  • Dünya standartlarında, kazaların en aza indirgemek için eğitim sağlayacağız.
  • Memnuniyet ve eğitim kalitemizi en üst düzeyde tutacağız.
  • Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Eğitimli, uzman direksiyon öğreticileri ile eğitimlerimizi sağlayacağız.

 

Unutmayın! Her yarışın bir lideri vardır…

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM