Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

G Sınıfı – Kule Vinç Ehliyeti

08.03.2018
4 görüntülenme
G Sınıfı – Kule Vinç Ehliyeti

G Sınıfı – Kule Vinç Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Kule Vinç Ehliyet Belgesi; Kule Vinç iş makinası aracını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B "
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"F"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders Ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.

 

Eğitim Görüntüleri

Diyarbakır En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Kule Vinç Ehliyet eğitimlerimizde son model Kule Vinç araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Kule Vinç eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Kule Vinç iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Kule Vinç Operatörlüğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Kule Vinç Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Kule Vinç Operatörlük Belgesini alarak Kule Vinç İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Kule Vinç İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Kule Vinç Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Merak Edilenler
Kule Vinç Operatörü ve Kule Vinç Ehliyeti Nedir?
Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda yükleme, boşaltma ve yer değiştirme gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Kule Vinç Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Kule Vinç Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.
Kule Vinç Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur?
Kule Vinç Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.
Kule Vinç Ehliyeti Nereden Alınır?
Diyarbakır'da Yıldırım Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu Kule Vinç Operatörlük ve G İş Makinası Kule Vinç Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Diyarbakır bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.
Kule Vinç Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler?
Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.
Kule Vinç Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim?
Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.
Kule Vinç Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır?
Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.
Kule Vinç Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman?
En yakın Kule Vinç ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Kule Vinç Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir?
Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.
Kule Vinç Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır?
18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Kule Vinç Ehliyet Fiyat / Kule Vinç Belgesi Ücretleri Ne Kadardır?
Kule Vinç Ehliyet Belgesi Fiyat ve Kule Vinç Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM