Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

G Sınıfı – Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti

08.03.2018
3 görüntülenme
G Sınıfı – Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti

G Sınıfı – Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz.

G Sınıfı – Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet Belgesi; Kazıcı Yükleyici Loder iş makinasını aracını kullanacaklara verilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B "
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"F"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders Ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.

 

Eğitim Görüntüleri

Diyarbakır En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak G iş Makinası Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet eğitimlerimizde son model Kazıcı Yükleyici (Loder) araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman iş makinası Kazıcı Yükleyici (Loder) eğitmenleri ile verilen eğitimler sonucunda sizlerde artık güvenli ve emniyetli bir şekilde hem yeni bir işe sahip olacak hemde Kazıcı Yükleyici (Loder) iş makinası ehliyetinizi almış olacaksınız.

Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörlüğü Belgesi G İş Makinası Sınıfı Ehliyet Belgelerinden bir tanesidir. Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörlüğü , G İş Makinasi Ehliyet ve Sürücü Kursunu başarı ile tamamlayan kişiler Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgesini alarak Kazıcı Yükleyici (Loder) İş Makinasını G İş Makinası Ehliyetinin belirttiği şartlara uygun olarak kullanabilirler.

G Sınıfı Sürücü Belgesini alabilmek ve Kazıcı Yükleyici (Loder) İş Makinasını kullanabilmek için mutlaka başvurduğunuz G İş Makinası Ehliyet Belgesine karşılık gelen Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgesinin alınması zorunludur.

Merak Edilenler
Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörü ve Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Nedir?
Trafik, kapalı alan veya açık alanlarda toprak, stabilize, asfalt gibi zeminlerin, zeminin yapısına ve çeşidine uygun olarak malzemeleri yükleme, taşıma, tünel kazma gibi işlerde kullanılan bir iş makinasıdır. Kullanılabilmesi için Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet Belgesine sahip olunması gerekmektedir.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Alınması Zorunlu mudur?
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti bulunmayan kişiler bu iş makinasını kullanamazlar, kullanmaları ve tespit edilmeleri halinde yasal işlemler kendilerine uygulanacaktır.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Nereden Alınır?
Diyarbakır'da Yıldırım Sürücü Kursu ve İş Makinaları Kursu Kazıcı Yükleyici (Loder) Operatörlük ve G İş Makinası Kazıcı Yükleyici (Loder) Eğitimine verdiği önem ve başarı oranıyla Diyarbakır bölgesinde İş Makinaları Kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip olan iş makinası kursudur.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Alma Süreci Nasıl İlerler?
Operatörlük Belgesini almak için kullanacağınız iş makinasını seçerek, eğitimini almalısınız. Eğitim ardından iş makinası yazılı sınav ve iş makinası uygulamalı direksiyon sınavlarına tabi tutulursunuz.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Aldım, hangi araçları kullanabilirim?
Seçimini yapmış olduğunuz iş makinasına uygun işlevleri gerçekleştiren iş makinası sınıflarındaki araçları da kullanabilirsiniz.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Ne Kadar Sürede Alınır?
Sınav tarihleri ile birlikte yaklaşık 15-30 gün içerisinde iş makinası operatörlük sınavına tabi tutulur ve iş makinası ehliyet belgenizi alabilirsiniz.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Sınav Tarihi Ne Zaman?
En yakın Kazıcı Yükleyici (Loder) ehliyet sınav tarihini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Gerekli Evraklar Nelerdir?
Nüfus Cüzdanı, 6 Biometrik Fotoğraf, Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse), Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kan Grubu Kartı, Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için) evrakların eksiksiz, tam ve şartlara olması gereklidir.
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyeti Alma Yaşı Kaçtır?
18 yaşı doldurmuş ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet Fiyat / Kazıcı Yükleyici (Loder) Belgesi Ücretleri Ne Kadardır?
Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet Belgesi Fiyat ve Kazıcı Yükleyici (Loder) Ehliyet Belgesi Ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM