Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

B Ehliyet Belgesi (Otomatik)

28.02.2018
2 görüntülenme
B Ehliyet Belgesi (Otomatik)

Otomatik Otomobil B Sınıfı Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman direksiyon eğitmen kadrosuyla sadece belge değil sürücülüğe dair günlük yaşamınızda kullanacağınız bilgileri size aktarıyoruz. Hemde Manuel Otomobil Ehliyet ve Otomatik Otomobil Ehliyet seçenekleriyle…

B Sınıfı Otomatik Otomobil Ehliyeti: Otomatik Otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir. B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanılabilir.

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı,"B"
Yaş,18
Deneyim,Gerekmiyor.
Alması Gereken Eğitim,Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri...
Gireceği Sınavlar,Teorik test sınavı - Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanabileceği Araçlar"M"-"B1"-"F"-"B"
Değişim Süresi,10 yıl
Kurs ÜcretiFiyat detayı için tıklayınız...
Teorik HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Direksiyon HarcıFiyat detayı için tıklayınız...
Başarısız Adaylar içinAlması gereken ders ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.
Otomatik SeçeneğiVar. B manüel ehliyeti olan B Otomatik kullanabilir, B otomatik ehliyeti olan B manüel kullanmak için fark başvurusu yapmalıdır.

 

Eğitim Görüntüleri

Diyarbakır En İyi Sürücü ve İş Makinaları Kursu olarak B Otomatik Otomobil Ehliyet eğitimlerimizde son model otomatik otomobil araçlarımız kullanılmaktadır. Alanında uzman direksiyon eğitmenleri ile trafik korkunuzu yenebilir, hayalini kurduğunuz sürüş zevkini tadabilirsiniz.

Merak Edilenler
B Otomatik Vites Ehliyeti Özellikleri Nedir?
Otomatik Otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir. B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanılabilir.
B Otomatik Vites Ehliyeti Kaç Yaşında Alınır?
B otomatik ehliyet belgesini 18 yaşında alabilirsiniz.
B Otomatik Ehliyeti Vitesli Kullanabilir mi?
Kullanamaz. B ehliyet belgesini otomatik vites seçeneği ile aldığınızda sadece otomatik kullanabilirsiniz. Normal alanlar için bu geçerli değildir, her ikisini de kullanabilmektedirler.
B Otomatik Ehliyeti Sınav Parkurları Farklı mı?
Hayır. Aynı sınav parkurları uygulanır.

B Otomatik Ehliyet Fiyat / Ücret Ne Kadar?
B Otomatik Ehliyet belgesi fiyat ve ücreti Ehliyet Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 Ehliyet fiyatları sayfamızı ziyaret ederek Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM