Size bir telefon kadar yakınız
(0412) 257 21 21
Dil Seçin
trende

İş Makinesi Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nasıl Alınır?

12.03.2018
291 görüntülenme
İş Makinesi Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nasıl Alınır?

Günümüzde yenilenen ve daima gelişen teknoloji doğrultusunda inşaat sektöründe iş makinaları daha önem kazanmaya başladı. İnşaat makineleri ve araçları bu araçları  kullanabilecek bilgi ve donanım ile birlikte eğitimini almış kişilere ihtiyaç duyulmaya başlandı. Personel alımlarında dikkat edilen en önemli hususlar güvenli ve emniyetli bir şekilde iş makinalarının eğitimlerini almış bakım ve onarımları için belli bir donanıma sahip iş makinası ehliyeti olan kişiler başvurularda aranan kişiler olduğu gözlemlenmektedir.

Diyarbakır En İyi Sürücü Kursu olarak sizlere tüm iş makinası ehliyet ve operatörlük belgelerinde uzman eğitmen kadromuzla eğitim veriyoruz. Siz sadece almak istediğiniz iş makinası belgesine karar verin yeter.

Trafiğe açık bir alanda iş makinası kullanımı yapıyorsanız, kesinlikle ehliyet belgenizin G Sınıfı Ehliyet Belgesi olması zorunludur.

İş makinası kullanabilmeniz için Operatörlük Belgesi ve G Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

G ehliyet ve operatörlük belgesini almak için bir kaç başvuru işlemini yerine getirmeniz gerekmektedir. Ehliyet belgesine hak kazanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş ve sağlık raporunda sürücü olabilir onayı verilmiş olması gerekmektedir.

G Ehliyet Belgesi Gerekli Evraklar;

  • Nüfus Cüzdanı
  • 6 Biometrik Fotoğraf
  • Diploma (Mezun ise) / Öğrenci Belgesi (Mezun Değilse)
  • Sağlık Raporu
  • Adli Sicil Kaydı
  • Kan Grubu Kartı
  • Evlilik Cüzdan Fotokopisi (Evli bayanlar, soyadı değişikliği olanlar için)

G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi Fiyatı ve İş Makinası Operatörlük Belgesi Fiyatlarını merak ediyorsanız. Ehliyet fiyatları listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattımız
ARA
KONUM